Közbeszerzésről érthetően - fókuszban az elektronikus közbeszerzés | Budapest, 2019. április 4. csütörtök | Regisztráljon most!

Pozíció:jogász

    A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Tőkepiaci és fogyasztóvédelmi jogérvényesítési igazgatóság, Piacellenőrzési és kibocsátói jogérvényesítési önálló osztályán,
    JOGÁSZ
    munkakör betöltésére, határozatlan időtartamra.

  • Feladatok:

    • közreműködik a piacfelügyeleti, illetve a kibocsátói jogérvényesítési szakterület feladatkörébe tartozó hatósági döntések (kiemelten jogosulatlan pénzügyi tevékenység, bennfentes kereskedelem, piaci manipuláció) tervezetének előkészítésében;
    • támogatja a piacfelügyeleti és egyéb hatósági eljárások lebonyolítását, továbbá személyesen is részt vesz a helyszíni ellenőrzésekben;
    • a felügyeleti tevékenység támogatása keretében jogi álláspontot alakít ki a felmerülő kérdésekben;
    • közreműködik a jogszabálytervezetekkel kapcsolatos felügyeleti vélemény kialakításában;
    • az egyes eljárások során tudomására jutott jogszabálysértés esetén a társhatóságok eljárását kezdeményezi;
    • részt vesz a belföldi és külföldi hatóságoktól érkező megkeresések teljesítésében.

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség;
    • kimagasló precizitás és megbízhatóság;
    • önálló, elkötelezett, felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáció;
    • legalább középfokú szintű angol nyelvtudás;
    • jó szervezési- és problémamegoldó képesség;
    • jó absztraháló képesség;
    • jó kommunikációs készség;
    • együttműködési képesség és készség;
    • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete;
    • szoros határidők melletti önálló munkavégzés;
    • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása;
    • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

  • Előnyt jelent:

    • a pénzügyi szektorban vagy tőzsdei cég nyilvános működésével összefüggésben szerzett munkatapasztalat;
    • tőkepiaci jogi / társasági jogi / közgazdasági érdeklődés;
    • jogi szakvizsga;
    • releváns szakjogászi végzettség vagy tőzsdei szakvizsga;
    • további idegen nyelv ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség;
    • változatos munkavégzés;
    • kihívást jelentő és érdekes feladatok;
    • nemzetközi munkatapasztalatok;
    • banki szektorban versenyképes juttatás;
    • barátságos légkör, jó hangulatú csapat.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Magyar Nemzeti Bank

  • Jelentkezés módja

    Ami a pályázathoz szükséges:

    • Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.).
    • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2019.04.07. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
    • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

  • Határidő

    2019-04-08