Közbeszerzésről érthetően - fókuszban az elektronikus közbeszerzés | Budapest, 2019. április 4. csütörtök | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt/ügyvéd

    Polgári jog és gazdasági jog területén tevékenykedő, dinamikusan bővülő ügyfélkörrel rendelkező újbudai ügyvédi iroda keres ügyvédjelöltet vagy ügyvédet.

  • Feladatok:

    • nemperes eljárások iratainak előkészítése és megszerkesztése
    • ügyfelek képviselete peren kívüli eljárásokban
    • okiratszerkesztés és -véleményezés
    • jogi tanácsadás és jogi szakvélemények készítése, jogszabálykutatás
    • peres képviselet (tárgyalásokon való részvétel és beadványszerkesztés)
    • ügyfelekkel, bíróságokkal és hatóságokkal való kapcsolattartás (ügyintézés, levelezés, egyeztetések előkészítése és lebonyolítása)

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
    • proaktivitás, önálló és kreatív gondolkodás
    • precíz, gondos munkavégzés
    • szakmai igényesség és elhivatottság
    • magas szintű kommunikációs és fogalmazási készség szóban és írásban
    • angol nyelvtudás
    • jogtárkezelési ismeretek és Office programcsalád magabiztos használata

  • Előnyt jelent:

    • hosszabb időtartamú szakmai tapasztalat polgári jog és gazdasági jog területén
    • jogi angol nyelv ismerete
    • német nyelv ismerete
    • az ügyvédi tevékenységhez kapcsolódó elektronikus programok, felületek használatában szerzett tapasztalatok
    • adójogi jogterület iránti érdeklődés, adójogi jogterületen eltöltött gyakornoki idő

  • Amit kínálunk:

    • elméleti tudás elmélyítésén és széles körű gyakorlati tapasztalatokon alapuló szakmai fejlődés
    • kellemes munkahelyi légkör, színvonalas irodai környezet
    • irodai laptop
    • motiváló szellemi környezet
    • hosszú távú munkalehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XI. kerület

  • Munkaidő:

    heti 40 óra

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    BOTTA & VÁMOSI-NAGY Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Vámosi-Nagy Zsolt

  • Cím:

    1118 Budapest, Ramocsa u. 30.

  • Telefon:

    248-2080

  • Fax:

    248-2089

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben

  • Határidő

    2019-04-11

További információk

  • Megjegyzés:

    A magyar nyelvű – fizetési igényt megjelölő – fényképes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi elektronikus levélcímre kérjük megküldeni: drvamosi@inlaw.hu
    Visszajelzést csak pozitív elbírálás esetén adunk.