Közbeszerzésről érthetően - fókuszban az elektronikus közbeszerzés | Budapest, 2019. április 4. csütörtök | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Klasszikus ügyvédjelölti feladatok, ami a mi Irodánkban nem csupán a „Ctrl+C” és „Ctrl+V” koptatását jelenti, hanem:

  • Feladatok:

    • szerződések, peres beadványok, egyéb dokumentumok szerkesztését, véleményezését
    • képviselet ellátását peres, egyéb hatósági eljárásokban
    • kapcsolattartást ügyfeleinkkel, hivatalokkal

  • Elvárások:

    • Jogi diploma
    • Nem várjuk el, hogy mindent tudj, de azt igen, hogy figyelj és tanulj, hiszen csak így tudunk érdemi feladatokat rád bízni.
    • Nálunk a proaktivitás nemcsak egy szó, ezért szükség van arra, hogy a problémák megoldását kezdeményező hozzáállásoddal hatékonyan segítsd.
    • Bár csapatban gondolkodunk, a csapat sikeréhez nélkülözhetetlen a jó egyéni teljesítmény, ezért fontos, hogy képes legyél önállóan, a legjobb tudásod szerint megbirkózni a rád bízott feladatokkal.
    • Nem kérjük, hogy felsőfokú szakmai nyelvvizsgád legyen angolból, de ne ijedj meg attól, ha angolul kell válaszolnod egy e-mailre vagy telefonhívásra a nemzetközi ügyfélkörünkkel való kapcsolattartás miatt. Az angolon felül a francia vagy német nyelvtudásoddal elvarázsolhatsz minket.

  • Előnyt jelent:

    • Ha pályakezdő vagy
    • Ha ügyvédi irodát nemcsak kívülről láttál
    • Egyéb nyelvismeret

  • Amit kínálunk:

    Polgári- és gazdasági jogon belül a lehetőségek tárházát nyitjuk meg előtted. Ha szereted a változatosságot és az igazi jogi munkára koncentrálnál az adminisztratív feladatok helyett, akkor itt az alkalom, hogy több területre is betekintést nyerj.

    Örülünk annak, ha úgy döntesz, hogy továbbképzed magad és ebben számíthatsz a támogatásunkra.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajzzal e-mailben

  • Határidő

    2019-03-27