Közbeszerzésről érthetően - fókuszban az elektronikus közbeszerzés | Budapest, 2019. április 4. csütörtök | Regisztráljon most!

Pozíció:jogász

    XI. kerületben található, multinacionális és banki ügyfélkörrel rendelkező Ügyvédi Iroda alkalmazott ügyvéd munkakörbe elkötelezett, tapasztalattal rendelkező jogász kollégát keres.

    Iroda szakterületei:

    • polgári jog
    • fizetésképtelenségi jog
    • gazdasági jog
    • ingatlanjog

    • a polgári jog, gazdasági jog, polgári eljárásjog, illetve a végrehajtási eljárás kimagasló ismerete
    • a munkavégzéshez szükséges alkalmazások és jogi adatbázisok valós ismerete
    • terhelhetőség, nagyfokú munkabírás, tűrőképesség
    • határozott fellépés
    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
    • vezetői készségek, kimagasló problémamegoldó képesség

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • érdekes, változatos munkakör
    • professzionális munkakörülmények és irodai háttér
    • hosszú távú karrier lehetőség
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Újváry Zsolt és Társa Ügyvédi Iroda

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Kizárólag e-mailben, az ujvary@wos.hu címre, a fizetési igény megjelölésével, magyar nyelvű fényképes, az eddigi szakmai tapasztalatot, érdeklődési kört röviden leíró szakmai önéletrajz, illetve motivációs levél megküldésével.

  • Határidő

    2019-03-27