Pozíció:ügyvédjelölt

    Osztrák - magyar ügyvédi iroda budapesti irodájába ügyvédjelölt/alkalmazott ügyvéd munkatársat keres hosszú távra, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • jogi területen szerződések, okiratok szerkesztése, szerződések véleményezése
    • elektronikus ügyintézés (FMH, végrehajtás, cégeljárás, e-per)
    • egyéb jogi iratok előkészítése
    • hivatali ügyintézés
    • ügyvédek munkájának segítése
    • peres és nemperes eljárásokban való közreműködés

  • Elvárások:

    • legalább középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
    • magabiztos Word/ Excel használat
    • jó logikai, strukturált gondolkodás
    • precíz, pontos munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • terhelhetőség, rugalmasság

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat, szakismeret (polgári és gazdasági jogi területen)
    • további nyelvek ismerete angol / francia

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér
    • nagy fokú önállóság, változatos munkavégzési feladatok
    • fejlődési lehetőség elsősorban polgári jogi, cégjogi és nemzetközi jog területen
    • igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

    Megegyezés szerint

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-05-09