Pozíció:ügyvédjelölt

    Gazdasági és társasági ügyekre specializálódott Budapest, III. kerületében működő ügyvédi iroda, ügyvédjelöltet keres. Kiemelt területek: társasági jog (változásbejegyzések), ingatlanjog (adásvételi, bérleti szerződések, társasházi jog), különböző polgárjogi szerződések, követeléskezelés végrehajtás, fmh eljárások, munkajog (jogviták megelőzése, kezelése,) okiratszerkesztés, gazdasági ügyek.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés, beadványkészítés (polgári és hatósági ügyekben),
    • követeléskezelés
    • peres és hatóságok előtti ügyekben személyes eljárás,
    • egyeztetés ügyfelekkel személyesen, telefonon, e-mailben,
    • jogszabálykutatás,

  • Elvárások:

    • megbízhatóság,
    • szakmai igényesség,
    • önálló, pontos munkavégzés,
    • csapatmunkára való képesség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Nagy Judit ügyvéd

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Nagy Judit

  • Cím:

    1037 Budapest, Montevideo utca 3/B

  • Telefon:

    1-430-2640, 1-453-3592