Pozíció:adminisztratív és végrehajtó jelölt

    Végrehajtó Irodába, pénzügyi és adminisztrációs tevékenységre, illetve végrehajtó jelölti pozícióra azonnali kezdéssel munkatársat keresünk.

  • Feladatok:

    • Pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
    • A végrehajtói iroda napi működésében való részvétel a vonatkozó jogszabályok szerint

  • Elvárások:

    • Pénzügyi és/vagy végrehajtási területen szerzett tapasztalat szükséges,
    • legalább középfokú végzettség,
    • felhasználói szintű számítógép ismeret,
    • pontosság,
    • megbízhatóság,
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • Végrehajtó irodában szerzett tapasztalat.
    • EVÜR, JÜB, TAKARNET és a vonatkozó jogszabályok ismerete

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Susánszki Kornél Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Répási Gábor

  • Cím:

    1137 Budapest, Szent István krt. 10. 4.em. 8-

  • Telefon:

    061/216-4659

  • Fax:

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Emailben küldött életraj útján

  • Határidő

    2019-05-11