Pozíció:ügyvédjelölt

    bpv JÁDI NÉMETH Ügyvédi Iroda nemzetközi és hazai ügyfeleknek egyaránt teljes körű jogi szolgáltatást kínáló független, magyar alapítású iroda.
    Budapest szívében elhelyezkedve a nemzetközi tapasztalatokra, a többszintű egyetemi képzésre, a helyi jogszabályok mélyreható ismeretére és az üzleti gondolkodású megközelítésre épülő komplex jogi szolgáltatást nyújtunk.

    Dinamikus és folyamatosan növekvő csapatunkba várjuk magasan képzett és motivált ügyvédjelöltek jelentkezését, akikkel azonos az értékrendünk és elkötelezettségünk.

  • Feladatok:

    • nemzetközi ügyfeleknek jogi tanácsadás az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és finanszírozási, valamint a szabályozási ügyeket) és jogi képviselet bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben.
    • Okiratszerkesztés, szerződések előkészítése és átnézése, jogi dokumentumok, hírlevelek, cikkek, memorandum írása számos jogi területen, ügyfelek jogi képviselete (peres és nem peres eljárások).
    • Teljes körű jogi kutatás komplex jogi ügyekben.
    • Jogi képviselet biztosítása bíróságon, választottbíróságon és hatósági ügyekben.

  • Elvárások:

    • magyar jogi diploma,
    • kiváló német és angol nyelvtudás,
    • kiemelkedő kommunikációs képességek,
    • magabiztos fellépés,
    • megbízhatóság, elkötelezettség
    • rugalmasság, önálló és proaktív munkavégzés,
    • felhasználói szintű számítógépes és jogtár kezelési ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • külföldön vagy nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    JÁDI NÉMETH ÜGYVÉDI IRODA

  • Cím:

    Budapest, Szent István tér 11.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes német/angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az budapest@bpv-jadi.com e-mail címre.

  • Határidő

    2019-04-30