Pozíció:ügyvéd

    A Dr. Sándor Ügyvédi Iroda (1052 Budapest, Deák Ferenc u. 23.) budapesti, főállású munkavégzésre, gyakorlattal rendelkező ügyvédet keres. Az Iroda polgári-, cég-, munka-, ingatlan-, és közbeszerzési jogi ügyekkel foglalkozik.

  • Feladatok:

    • szerződések készítése,
    • ingatlanokkal kapcsolatos ügyletek bonyolítása,
    • peres eljárások önálló vitele,
    • jogkutatás, jogi állásfoglalás készítése,
    • cégeljárások, földhivatali eljárások vitele,
    • kapcsolattartás különböző hatóságokkal és az Iroda ügyfeleivel.

  • Elvárások:

    • jogi szakvizsga megléte,
    • pontos, precíz munkavégzés,
    • jó kommunikációs képességek,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • megbízhatóság,
    • képesség önálló munkavégzésre.

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett széleskörű gyakorlat,
    • ELTE ÁJK nappali tagozaton szerzett diploma,
    • cum laude minősítés,
    • közbeszerzési referensi/szakjogászi/FAKSZ minőség, közbeszerzési gyakorlat,
    • polgári jogi, közbeszerzési jogi érdeklődés.

  • Amit kínálunk:

    • kellemes munkakörnyezet, légkör,
    • versenyképes fizetés,
    • azonnali munkakezdés,
    • fejlődési, tanulási lehetőség.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a zsolt.sandor@sandorlegal.hu e-mail címen, a betölteni kívánt pozíció tárgysorban történő megjelölésével

  • Határidő

    2019-05-25