Pozíció:Közbeszerzési tanácsadó

    A Dr. Sándor Ügyvédi Iroda (1052 Budapest, Deák Ferenc u. 23.) budapesti, főállású munkavégzésre, gyakorlattal rendelkező közbeszerzési tanácsadót keres. Az Iroda polgári-, cég-, munka-, ingatlan-, és közbeszerzési jogi ügyekkel foglalkozik.

  • Feladatok:

    • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása az EKR rendszeren keresztül,
    • közbeszerzéshez kapcsolódó dokumentációk összeállítása és az eljárás lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig,
    • az eljárások teljes körű dokumentálása
    • kapcsolattartás a közbeszerzési eljárásban érintett partnerekkel, részvétel közbeszerzésekkel kapcsolatos üléseken, egyeztetéseken,
    • közbeszerzési jogi állásfoglalások készítése, a joggyakorlat nyomon követése,
    • közbeszerzési tárgyú tanácsadás.

  • Elvárások:

    • felsőfokú végzettség;
    • érdemi szakmai gyakorlat ajánlatkérői oldalon,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • megbízhatóság, terhelhetőség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék,
    • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,
    • lényeglátó, rendszerező szemlélet,
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség.

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett gyakorlat,
    • közbeszerzési referens végzettség (OKJ),
    • közbeszerzési szakjogász végzettség,
    • FAKSZ minősítés,
    • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
    • releváns szakmai tapasztalat.

  • Amit kínálunk:

    • kellemes munkakörnyezet, légkör,
    • versenyképes fizetés,
    • azonnali munkakezdés,
    • fejlődési, tanulási lehetőség.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a zsolt.sandor@sandorlegal.hu e-mail címen, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével

  • Határidő

    2019-05-25