Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti ügyvédi irodánkba ingatlanfejlesztés, projektfinanszírozás iránt érdeklődő frissen végzett vagy gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölteket keresünk:

  • Feladatok:

    • ügyvédek munkájának teljes körű jogi támogatása
    • tranzakciós dokumentációk (ingatlan adásvételi szerződések, üzletrész átruházási szerződések, hitelszerződések, biztosítéki okiratok, szindikátusi megállapodások) készítése és tárgyalásában való aktív részvétel

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
    • gazdasági jog iránti érdeklődés
    • szakmai elhivatottság
    • jó kommunikációs készség
    • terhelhetőség, nagy munkabírás

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában gazdasági jogi területén szerzett gyakornoki, vagy ügyvédjelölti tapasztalat (ha ilyen van, azt kérjük a jelentkezésben bemutatni)
    • külföldi egyetemi tanulmányok, szakmai gyakorlat
    • LL.M. fokozat

  • Amit kínálunk:

    • nagy jelentőségű hazai- és nemzetközi üzleti tranzakciókban való részvétel
    • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
    • gyakorlati tapasztalatszerzés gazdasági jog területén
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, V. kerület, Bank Center (Szabadság tér 7.)

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Katona György Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Katona György

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen, fényképes önéletrajz megküldésével

  • Határidő

    2019-05-29