Pozíció:ügyvédjelölt

    Dinamikusan fejlődő, 25 éves szakmai múlttal rendelkező, színvonalas belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltek jelentkezését várja az irodában dolgozó ügyvédek munkájának segítésére, többek között biztosítva a peres gyakorlatban való nagyfokú jártasság megszerzését az ügyvédi iroda állandó ügyfeleinek folyamatos kiszolgálása révén.

  • Feladatok:

    • szerződések, üzleti levelek, iratok készítése magyar és idegen nyelven
    • peres-, peren kívüli jogi képviselet
    • egyéb, klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • önálló munkavégzés
    • megbízhatóság, határozott fellépés
    • jó megjelenés és kommunikációs készség
    • precizitás, terhelhetőség, flexibilitás
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • angol és/vagy német nyelvtudás

  • Előnyt jelent:

    • azonnali munkakezdés
    • ügyvédi irodában, követeléskezelési cégnél vagy biztosítónál szerzett gyakorlati tapasztalat
    • Takarnet, JÜB rendszer, E-szigno program felhasználó szintű ismerete
    • MS Office programok ismerete
    • MOKK rendszer használata

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség, szakvizsga után további együttműködés
    • gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen
    • hosszútávú munkavégzési lehetőség
    • versenyképes jövedelem
    • kiváló munkahelyi légkör, csapatépítő programok

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XIII. kerület

  • Munkaidő:

    teljes munkaidő

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Koósné Haris Edina dr.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, adatkezelési nyilatkozattal, fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2019-05-22