Pozíció:követeléskezelő / panaszkezelő munkatárs

    Dinamikusan fejlődő, 25 éves szakmai múlttal rendelkező, színvonalas belvárosi ügyvédi iroda követeléskezelő / panaszkezelő munkatárs jelentkezését várja az irodában dolgozó ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának segítésére.

  • Feladatok:

    • válaszlevelek önállóan történő elkészítése
    • kapcsolattartás végrehajtó irodákkal
    • kapcsolattartás ügyfelekkel
    • kapcsolattartás földhivatalokkal
    • táblázatok, kimutatások készítése
    • iratrendszerezés, iratfűzés
    • multifunkcionális irodatechnikai gép mindennapos használata(nyomtatás, fénymásolás, szkennelés)
    • követeléskezelői- panaszkezelői tevékenység

  • Elvárások:

    • önálló munkavégzés
    • megbízhatóság
    • határozott fellépés
    • jó megjelenés
    • jó kommunikációs készség
    • precizitás
    • terhelhetőség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • flexibilitás

  • Előnyt jelent:

    • jogi asszisztensi végzettség és/vagy igazgatás szervező végzettség
    • gyakorlati tapasztalat, hasonló munkaterületen végrehajtói irodában, közjegyzői irodában vagy ügyvédi irodában
    • azonnali munkakezdés
    • Takarnet, Jüb rendszer ismerete
    • MS Office programok ismerete
    • MOKK rendszer használat

  • Amit kínálunk:

    • gyakorlati tapasztalatszerzés
    • hosszútávú munkavégzési lehetőség
    • versenyképes jövedelem
    • kiváló munkahelyi légkör, csapatépítő programok

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XIII. kerület

  • Munkaidő:

    teljes munkaidő

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, adatkezelési nyilatkozattal, fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2019-05-22