Pozíció:ügyvédjelölt

    Budai irodaparkban lévő: polgári jogi, gazdasági jogi és cégjogi területen működő ügyvédi iroda keres kezdő ügyvédet, ügyvédjelöltet vagy alkalmazott ügyvédet.
    Olyan jelentkezőt várunk, aki elkötelezett a szakmai fejlődés mellet, akinek célja, hogy ügyvédi karrierjét megalapozza, aki szeretné bővíteni gyakorlati tudását, aki értéknek tekinti, hogy tapasztalt, elismert ügyvédtől tanulhat.

  • Feladatok:

    • A jelöltnek meg kell ismernie az iroda munkáját és abba be kell kapcsolódnia fokozatosan.
    • Kisebb majd egyre komolyabb feladatokat kell elvégeznie, precízen.

  • Elvárások:

    • Jogi végzettség, precizitás, számítógép felhasználói szintű ismerete, motiváltság.

  • Előnyt jelent:

    • Elektronikus ügyintézésben való jártasság.
    • Nyelvismeret.

  • Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség.
    • Versenyképes bérezés már a kezdő hónapokban is.
    • Elegánsan berendezett saját iroda.
    • Családias légkör.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Papp Sándor

  • Kapcsolattartó:

    Molnár Kálmánné

  • Cím:

    1037 Budapest Montevideo utca 3/b.

  • Telefon:

    +36204142550

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    telefonon vagy e-mailben

  • Határidő

    2019-06-08