Pozíció:jogi asszisztens

    Budapest XIX kerület 1. székhelyen működő közjegyzői iroda (dr. Balogh Zsigmond közjegyző) adminisztratív/jogi asszisztens munkakörbe munkatársat keres mielőbbi munkába állással

  • Feladatok:

    • irodai adminisztratív feladatok ellátása,
    • nyilvántartások kezelése és vezetése,
    • közjegyzői hatáskörbe utalt nemperes, eljárásokban iratkezelés, ügyviteli feladatok ellátása,
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, ügyfelek tájékoztatása,
    • közjegyző és közjegyző-helyettesek munkájának segítése, előkészítő munka,
    • munkavégzés alkalmanként az irodán kívüli helyszínen, Budapest területén

  • Elvárások:

    • precíz, pontos, hatékony munkavégzés,
    • problémamegoldó készség,
    • nyitottság az új ismeretek elsajátítására, a közjegyzői tevékenység megismerésére,
    • jó kommunikációs képesség,
    • önállóság,
    • felelősségtudat,
    • alkalmazkodókészség

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi vagy közjegyzői irodában szerzett tapasztalat,
    • német nyelv ismerete,
    • "B" kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • munkabér és béren kívüli juttatások megegyezés szerint,
    • egymást segítő munkatársak,
    • nem dohányzó munkahely,
    • lehetőség a fejlődésre

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-05-30

További információk