Pozíció:ügyvédjelölt

    Gazdasági joggal, polgári joggal, adójoggal foglalkozó, kis létszámú ügyvédi irodába, minimum 1 éves, tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keresünk, határozatlan időre.

  • Feladatok:

    • ügyvéd napi munkájának támogatása,
    • klasszikus ügyvédjelölti feladatok,
    • bírósági beadványok szerkesztése,
    • elektronikus cégeljárásban való közreműködés,
    • elektronikus rendszereken történő iratbeadások,
    • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben,
    • jogszabálykövetés és kutatás,
    • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása.

  • Elvárások:

    • minimum 1, maximum 1,5 éves ügyvédjelölti tapasztalat
    • elektronikus cégeljárásban önálló munkavégzés
    • önálló munkavégzési képesség,
    • megbízhatóság, lojalitás,
    • jó kommunikációs készség, gyakorlatiasság, határozottság,
    • elhivatottság az ügyvédi munka iránt.

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelv felsőfokú ismerete

  • Amit kínálunk:

    • jogi munkák széles spektruma
    • önálló munkavégzés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Hajdú Sándor Lóránt egyéni ügyvéd

  • Kapcsolattartó:

    dr. Hajdú Sándor Lóránt

  • Cím:

    1024 Budapest, Lövőház utca 16/A.

  • Telefon:

    06202887574

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-05-22