Pozíció:közjegyzőjelölt

    Budapest II. kerületi közjegyzői iroda okiratszerkesztéssel kapcsolatos feladatok ellátására KÖZJEGYZŐJELÖLTET keres, akár azonnali munkakezdéssel

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztéssel kapcsolatos feladatok teljes körű intézése
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailen, személyesen
    • közjegyző, közjegyzőhelyettes munkájának maximális támogatása

  • Elvárások:

    • önálló, gyors, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság
    • terhelhetőség
    • felelősségtudat
    • polgári anyagi és eljárási jogszabályok ismerete

  • Előnyt jelent:

    • elsősorban bankban, ügyvédi vagy közjegyzői irodában szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • kellemes, modern munkakörnyezet
    • béren kívüli juttatás
    • ambíciózus, fiatalos, segítőkész csapat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-05-29