Pozíció:ügyvédjelölt kereskedelmi jogi területre

    Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda pályakezdő vagy legfeljebb 1 éves tapasztalattal rendelkező, társasági jog és kereskedelmi jog iránt érdeklődő ügyvédjelöltet keres.

    A gazdasági jog és pénzügyi jog területén működő, dinamikusan fejlődő, adójog területén piacvezető, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező iroda keres kereskedelmi jogi csoportjába pályakezdő vagy legfeljebb 1 éves tapasztalattal rendelkező munkatársat.

  • Feladatok:

    • kereskedelmi jogi csoport ügyvédei munkájának segítése
    • jogi kutatómunka
    • tranzakciós dokumentumok elkészítésében való közreműködés
    • részvétel jogi átvilágítási projektekben

  • Elvárások:

    • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
    • pontos, precíz munkavégzés
    • igény a fejlődésre

  • Előnyt jelent:

    • nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
    • egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete

  • Amit kínálunk:

    • modern, professzionális munkakörnyezet
    • versenyképes fizetés
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • önálló, változatos munkavégzés
    • közvetlen irodai légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás