Pozíció:jogász

    Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége (ÉFOÉSZ)
    jogász kollégát keres.

  • Feladatok:

    A feladataid az alábbiak lesznek:

    • civil szervezet működésével kapcsolatos jogi teendők (egyesületek, alapítványok alapításával, változásbejegyzésével kapcsolatos feladatok),
    • ingyenes jogsegélyszolgálat működtetése,
    • jogszabályelemzés, adatgyűjtés, egyéb jogi kutatómunka,
    • kapcsolattartás hazai és külföldi partnerszervezetekkel,
    • beadványok, tanulmányok, háttéranyagok készítése magyar és angol nyelven; közreműködés publikált anyagok készítésében.

  • Elvárások:

    Téged keresünk, ha

    • jogász végzettséggel rendelkezel,
    • főállásban tudsz nálunk dolgozni (heti 40 óra ),
    • jól beszélsz angolul,
    • nem jelent problémát egyszerre több nagyobb volumenű projekt lebonyolítása és tartani tudod a határidőket,
    • tudsz csapatban dolgozni, de önállóan is képes vagy megoldani akár egy nagyobb feladatot is,
    • szívesen végzel kutatómunkát és esetleg van már ebben tapasztalatod.

  • Előnyt jelent:

    Előny: szociális, emberi jogi vagy más civil területen szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • ismereteket szerezhetsz a kiszolgáltatott társadalmi csoportok jogvédelme területén,
    • ténylegesen használhatod az idegen nyelvi tudásod,
    • utazhatsz külföldre,
    • megtanulhatod, hogy milyen egy inkluzív munkahelyen dolgozni,
    • több jogterülethez kapcsolódó, változatos munkát végezhetsz.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

További információk