Pozíció:jogi asszisztens

    A NAGY és KISS Ügyvédi Iroda folyamatosan bővülő csapatába (1054 Budapest, Szabadság tér 7., Bank Center Irodaház, Citi Torony, 6. em.) hosszú távra keres szakmai tapasztalattal már rendelkező jogi asszisztenst.

  • Feladatok:

    • Elektronikus cégeljárás adminisztratív feladatainak ellátása,
    • Cégkapun keresztüli elektronikus peres és egyéb hatósági beadványok beküldése és átvétele, ezek iktatása, nyilvántartások, adatbázisok ehhez kapcsolódó vezetése,
    • Fizetési meghagyásos eljárást működtető elektronikus rendszer kezelése
    • Napi adminisztrációs feladatok, Iktatás, rendszerezés
    • Beérkező levelek, bontása, érkeztetése, szétosztása
    • Telefonok felvétele, a bejelentkezők kapcsolása, információ gyűjtése
    • Másolás, scannelés, faxolás,
    • Nyilvántartásokat vezetése, adatok gyűjtése
    • Kapcsolat tartás az intézmény dolgozóival, a belső egységekkel és a külső szervezetekkel.
    • Ad-hoc feladatok

  • Elvárások:

    • jogi asszisztensi végzettség, ügyvédi irodában szerzett jogi asszisztensi gyakorlat, kiváló probléma megoldó képesség, kitartás, szorgalom, megbízhatóság, teherbírás, pontosság, szakmai igényesség, fejlődőképesség, önálló munkavégzés, felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel, internet), igényes megjelenés, pozitív attitűd.

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés;
    • fiatalos, jó kedvű, lendületes csapat;
    • változatos munka;
    • igényes és modern munkakörnyezet,
    • hosszútávú, biztos munkalehetőség.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    NAGY ÉS KISS Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Lánchidi Nóra

  • Cím:

    1054 Budapest, Szabadság tér 7. Bank Center Citi torony 6 em.

  • Telefon:

    06 20 351 0090

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajz

  • Határidő

    2019-07-04