Pozíció:ügyvédjelölt

    Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda pályakezdő ügyvédjelöltet felvenne. Szakterületeink elsődlegesen: társasági jog, munkajog, szerződések joga és egy társaság működése során felmerülő egyéb jogi teendők.

  • Feladatok:

    • adminisztratív teendők ellátása
    • társasági jogi dokumentumok előkészítése
    • szerződéstervezetek elkészítése
    • jogi kérdések kutatása
    • elektronikus eljárások előkészítése
    • személyes adatok védelmével kapcsolatos compliance feladatok ellátása
    • ügyvédek napi munkájának támogatása

  • Elvárások:

    • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
    • jogász diploma
    • maximum fél – 1 éves tapasztalat;
    • MS Office ismerete és haladó szintű használata (különösen Word, Excel);
    • Jó kommunikációs készség és csapatszellem;
    • Precíz munkavégzés;

  • Előnyt jelent:

    • Ügyvédi irodában vagy társaság jogi osztályán szerzett korábbi gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • Fiatal, dinamikus csapat és baráti légkör
    • Jogi angol nyelvtudás fejlesztése
    • Fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Vályi Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Vályi Ákos

  • Cím:

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22. B ép. 11. em.

  • Telefon:

    06 1 461 3120

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajz megküldése az info@valyilaw.hu email címre fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2019-06-26