Pozíció:személyi és jogi asszisztens

    Polgári jogi és közbeszerzési ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda személyi és jogi asszisztens munkatársat keres hosszú távra, azonnali munkakezdéssel.

  • Feladatok:

    • jogi előkészítő munka végzése (közigazgatási eljárások, társasági jog, polgári peres, stb.)
    • elektronikus nyilvántartások kezelése
    • postai ügyintézés
    • ügyviteli (iratkezelési és ügyintézési) feladatok ellátása,
    • ügyfelek fogadása és velük való kapcsolattartás
    • irodai adminisztráció ellátása és asszisztencia nyújtása,
    • jogi szakmunka szakszerű előkészítése, szerződések előkészítése, háttéranyagok biztosítása
    • az ügyvédek részére személyi asszisztencia biztosítása

  • Elvárások:

    • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
    • megbízható, precíz, valamint dinamikus munkavégzés,
    • önálló munkavégzésre való képesség,
    • legalább középfokú végzettség(érettségi)

  • Előnyt jelent:

    • adminisztrációs területen, bíróságon, ügyvédi/végrehajtói/közjegyzői irodában szerzett tapasztalat,
    • Takarnet, JÜB rendszer, ÁNYK, Cégkapu, Cégeditor, EKR (elektronikus közbeszerzési rendszer) használata,
    • aktív gépírás tudás

  • Amit kínálunk:

    • azonnali munkakezdési lehetőséget,
    • versenyképes fix fizetést,
    • változatos tapasztalatszerzési lehetőségeket,
    • kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként,
    • bejelentett főállású munkaviszonyt,
    • jól felszerelt, központi elhelyezkedésű budapesti modern munkahelyet és motiváló környezetet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Varga Dóra Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Varga Dóra Katalin

  • Cím:

    Margit körút 43-45. VI.3.

  • Telefon:

    +36 1 619 5285

  • Fax:

    + 36 1 619 5414

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail, fényképes önéletrajz

  • Határidő

    2019-06-29