Pozíció:ügyvédjelölt

    A Prédl-Molnár Ügyvédi Társulás ügyvédjelöltet keres. Ha elsősorban a társasági és a gazdasági jog, illetve az ingatlanügyletek iránt érdeklődsz, csatlakozz hozzánk!

  • Feladatok:

    Klasszikus ügyvédi feladatok, különösen:

    • szerződések szerkesztése, véleményezése, fordítása
    • jogi állásfoglalások, elemzések készítése
    • cégeljárások előkészítése
    • peres képviselet
    • kapcsolattartás az iroda ügyfeleivel

  • Elvárások:

    • a MS Office programok megfelelő ismerete

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás
    • szakmai tapasztalat
    • az elektronikus eljárások (cégeljárás, e-papír, e-per) megfelelő ismerete

  • Amit kínálunk:

    • fiatalos, barátságos munkakörnyezet
    • hosszútávú együttműködési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-06-27