Pozíció:végrehajtási ügyintéző

    Fiatalos lendületű Budapest I. kerületi végrehajtó iroda keres végrehajtási ügyintézői feladatokra munkatársakat, azonnali munkakezdéssel.

  • Feladatok:

    • végrehajtási ügyek intézése,
    • meghatározott folyamatok önálló vitele,
    • ügyfelekkel való kommunikáció,
    • ügyfélfogadás,
    • bíróságokkal, hatóságokkal történő kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • középfokú végzettség,
    • csapatban történő hatékony és precíz munkavégzés,
    • proaktivitás és nyitottság az új ismeretek elsajátítására,
    • terhelhető, stressztűrő képesség és problémamegoldó készség,
    • monotonitástűrés,
    • jó szóbeli és írásbeli kommunikáció,
    • jó kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség,
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

  • Előnyt jelent:

    • végrehajtó irodában szerzett szakmai tapasztalat,
    • végrehajtási eljárásra vonatkozó jogszabályok ismerete,
    • irodai munkában szerzett szakmai tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,
    • nagyfokú szakmai önállóság,
    • változatos feladatkör,
    • fiatalos, dinamikus csapat,
    • fejlődési lehetőség,
    • hosszútávú munkalehetőség,
    • modern munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Majorosi Eszter Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Majorosi Eszter

  • Cím:

    1011 Budapest, Székely utca 2-4. I/1.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképet és bérigényt tartalmazó önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-07-02