Pozíció:ügyvédjelölt

    A DJS Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres akár azonnali munkakezdéssel.

    Az Iroda tevékenységét polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi és közigazgatási jogi területen fejti ki.

  • Feladatok:

    • jogi területen szerződések, okiratok szerkesztése, szerződések véleményezése
    • elektronikus ügyintézés (FMH, végrehajtás, cégeljárás, e-per)
      • bírósági beadványok szerkesztése
    • egyéb jogi iratok előkészítése
    • ügyvédek munkájának segítése
    • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben,
    önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása

  • Elvárások:

    • legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
    • magabiztos Word/ Excel használat
    • jó logikai, strukturált gondolkodás

    - precizitás, megbízhatóság

    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Előnyt jelent:

    • korábbi ügyvédi irodai gyakorlat (akár gyakornokként, akár jelöltként)

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér
    • nagy fokú önállóság, változatos munkavégzési feladatok
    • fejlődési lehetőség elsősorban polgári, jogi,gazdasági, ingatlanjogi területen
    • versenyképes fizetés
    • igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mail, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-06-29