Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal, lakó és kereskedelmi ingatlanfejlesztésekkel, továbbá pénzügyi vállalkozásokkal, követeléskezeléssel foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelölt kollégát keres, akinek feladata az érintett szakterületeken felmerülő jogászi ügyvédjelölti feladatok ellátása és az ügyvéd kollégák támogatása.

  • Feladatok:

    • ingatlan-nyilvántartási és cégeljárási ügyek vitele,
    • jogi vélemények kialakítása, jogszabálykutatás,
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal,
    • okirat szerkesztési, véleményezési feladatok
    • panaszkezelés eljárás PBT és bíróságok előtt,
    • elektronikus ügyintézési felületek (FMH, VIEKR, cégeljárás, e-per) használata
    • peres és nemperes eljárásokban való közreműködés

  • Elvárások:

    • magabiztos Word használat
    • precíz, pontos munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • terhelhetőség, rugalmasság

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • az angol nyelv tárgyalóképes ismerete

  • Amit kínálunk:

    • Önálló munkavégzés, fejlődési lehetőség
    • Kiváló munkakörülmények

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kovács Róbert Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Berey-Soó Eszter

  • Cím:

    Margit körút 43-45. VI.3.

  • Telefon:

    +36302133283

  • Fax:

    + 36 1 619 5414

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail, fényképes önéletrajz

  • Határidő

    2019-06-27