Pozíció:ügyvédjelölt

    ÜGYVÉDJELÖLTET KERESÜNK!
    Gazdasági és polgári jogi, valamint gazdasági büntetőjogi területen működő, XIII. kerületi irodánkba keressük új ügyvédjelölt kollégánkat, akár azonnali kezdéssel!

  • Feladatok:

    • okiratok, beadványok szerkesztése
    • bíróságok, hatóságok előtti képviselet
    • elektronikus ügyintézési felületek (FMH, VIEKR, cégeljárás, e-per) használata
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal és más hatóságokkal
    • követelések kezelésével kapcsolatos és likvidációs eljárások önálló intézése
    • jogi állásfoglalások, elemzések készítése

  • Elvárások:

    • terhelhetőség, szakmai elhivatottság
    • önálló munkavégzésre való képesség, határozottság
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában hasonló területen szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • angol és/vagy német nyelvismeret

  • Amit kínálunk:

    • hosszútávú együttműködési lehetőség
    • ügyvédi munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra
    • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XIII. ker.

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az ugrin@ugrin.hu e-mail címre várjuk.

  • Határidő

    2019-08-03