Pozíció:adminisztratív

    Budapest III. kerületi közjegyzői irodába adminisztrátort keresünk, elsősorban már közjegyzői irodában szerzett rövidebb-hosszabb tapasztalattal.

  • Feladatok:

    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • telefonok, e-mail-ek kezelése, naptárak összehangolása
    • hitelesítések, okiratok előkészítése
    • archiválás

  • Elvárások:

    • Jó kommunikációs készség, kollegialitás, csapatmunka, a feladatok önálló végrehajtása.

  • Előnyt jelent:

    • Előnyt jelent angol vagy francia nyelvtudás.

  • Amit kínálunk:

    • Bejelentett állás, jó munkakörnyezet, segítőkész kollégák.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest III. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Steiner Erika Közjegyzői Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Steiner Erika

  • Cím:

    1034 Budapest, Kecske köz 12.

  • Telefon:

    30/411-0422

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail-ben megküldött fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-07-20