Pozíció:ügyvédtárs

    Andrássy úton nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező gazdasági, társasági és polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda keres frissen végzett, vagy tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet vagy alkalmazott ügyvédet.

  • Feladatok:

    A klasszikus ügyvédjelölti / ügyvédi feladatokon túl az önálló munkavégzéshez szükséges tapasztalatot és fejlődést eredményező, szakmai tevékenységek teljes körű ellátása.

  • Elvárások:

    • Magas szintű polgári jogi, gazdasági jogi ismeretek,
    • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
    • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
    • Jó kommunikációs készség,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • Okiratok szerkesztése, véleményezése magyar és angol nyelven,
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel.

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelv magas szintű ismerete

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködés
    • magas szintű szakmai fejlődés lehetősége

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Weiss Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Román Diána

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2019-08-10