Pozíció:ügyvédjelölt

    A NAGY és KISS Ügyvédi Iroda (1054 Budapest, Szabadság tér 7., Bank Center Irodaház, Citi Torony, 6. em.), dinamikusan bővülő csapatába, hosszú távra keres kezdő ügyvédjelölteket.

  • Feladatok:

    3 fő ügyvédjelölt közbeszerzési jogi szakterületre:

    • közbeszerzési eljárások teljes körű bonyolítása, ellenőrzése,
    • közbeszerzési jogi állásfoglalások készítése,
    • ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
    • szerződések készítése,
    • jogorvoslati tárgyaláson való részvétel.
    2 fő ügyvédjelölt általános polgári jogi szakterületre:
    • közreműködés peres és nemperes eljárásokban, megbízók képviselete tárgyalásokon, beadványok szerkesztése;
    • általános jogi feladatok, szerződések szerkesztése;
    • jogi állásfoglalások készítése.
    2 fő ügyvédjelölt társasági jogi, vállalatfelvásárlási szakterületre:
    • gazdasági jog területén általános jogi feladatok, szerződések, valamint cégiratok szerkesztése, véleményezése és fordítása;
    • társasági jogi ügyek és vállalatfelvásárlási tranzakciók jogi támogatása;
    • jogi auditok lefolytatása, jogi állásfoglalások elkészítése.

  • Elvárások:

    szakmai érdeklődés a megpályázott szakterület iránt, ambíció, kitartás, megbízhatóság, szakmai igényesség, pozitív hozzáállás, csapatszellem.

  • Előnyt jelent:

    angol nyelvtudás (a társasági jogi, vállalatfelvásárlási szakterületen)

  • Amit kínálunk:

    folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tapasztalatszerzés, innovatív projektek jogi támogatása, fiatalos és lendületes csapat, változatos munka, igényes és modern munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, Szabadság tér 7. (Bank Center Irodaház)

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    NAGY ÉS KISS Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Lánchidi Nóra

  • Cím:

    1054 Budapest, Szabadság tér 7. Citi Torony 6. emelet

  • Telefon:

    +36 20 351 0090

  • Fax:

    +36 1 328 06 31

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes szakmai önéletrajz küldésével az iroda@nagyeskiss.hu e-mail címre.

  • Határidő

    2019-08-09