Pozíció:Ügyvédjelölt - Bankjogi / Ingatlanjogi területen

    A Deloitte Legal Erdős és Társai Ügyvédi Iroda egy önálló, nemzetközi ügyvédi iroda a Deloitte szakmai hátterével, amely világszerte 139 irodában nyújt komplex jogi tanácsadást és innovatív jogi szolgáltatásokat.
    Hazai irodánk különböző szakterületekre specializálódott annak érdekében, hogy ügyfeleit iparági sajátosságaiknak megfelelően a legmagasabb színvonalon szolgálhassa ki, többek között a következő szakterületeken: ingatlanjog, bankjog, társasági jog, fúziók és felvásárlások, versenyjog, munkajog, adatvédelem, TMT, szellemi tulajdonjog, magánjog, energiajog, kereskedelmi jogi- és adójogi viták területén.

    Ha szeretnél te is egy ilyen nemzetközi ügyvédi iroda tagjává válni és részt venni a Deloitte Legal munkájában, akkor várjuk jelentkezésedet.

  • Feladatok:

    • aktív részvétel meghatározó jelentőségű banki, vagy ingatlanpiaci tranzakciókban
    • kreatív problémamegoldások, valamint önálló javaslatok kidolgozása (angol és magyar nyelven)
    • szakmai kutatómunka és elemzés a támogatott iparági szakterületnek megfelelően
    • jogi tanácsadás nyújtása neves ügyfelek számára
    • jogvitákban való közreműködés
    • az irodában dolgozó ügyvédek, vezető ügyvédek támogatása

  • Elvárások:

    Téged keresünk, ha:

    • jogi végzettséged legalább cum laude eredménnyel szerezted meg
    • 0-1 éves szakmai gyakorlatot szereztél már nemzetközi környezetben (előny a bankjogi, vagy ingatlanjogi területen szerzett tapasztalat)
    • magyarul és angolul is választékosan kommunikálsz szóban és írásban
    • precíz vagy és magas elvárásokat támasztasz magaddal szemben

  • Amit kínálunk:

    • Experience the future of law today – szakmai fejlődés, amely során a Deloitte többi üzletágának támogatásával nyújthatsz innovatív jogi tanácsot
    • jelentős, komplex projektekben való részvétel, kihívásokkal teli feladatok
    • képzés-fejlesztési programokban és szakmai konferenciákon való részvételi lehetőség, gyakorlatorientált jogi angol nyelvi képzés
    • counseling program - személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben
    Mit kínálunk a szakmai fejlődésen túl:
    • minden szintről támogató, együttműködő és összetartó fiatalos csapat
    • versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag
    • jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
    • csapatépítő események, egészségprogramok
    • modern munkaeszközök (laptop és mobiltelefon) és haladó technológiák használata a munkavégzés során
    • modern és kényelmes munkakörnyezet a belvárosban, a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte központjában

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás