Pozíció:ügyvéd

    Budapest belvárosában működő piacvezető magyar és multinacionális vállalatok képviseletét ellátó, teljeskörű jogi szolgáltatást nyújtó ügyvédi iroda, folyamatosan bővülő csapatába, az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, a polgári peres eljárásokban jártas kollégát keres, alkalmazott ügyvédi munkakörbe.

  • Feladatok:

    • elsősorban bankjogi tárgyú polgári peres megbízások ellátása, ezen belül
    • okiratszerkesztés, beadvány szerkesztés
    • jogszabálykutatás
    • érdemi jogi képviselet ellátása bírósági tárgyalásokon, más hatóságok előtt
    • közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • belső nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
    • munkaszervezéssel kapcsolatos feladatok
    • beosztott ügyvédjelöltek irányítása és ellenőrzése

  • Elvárások:

    • elhivatottság az ügyvédi pálya iránt
    • megbízhatóság, precizitás
    • önálló, pontos munkavégzés
    • határozott fellépés
    • jó fogalmazókészség, magasszintű kommunikáció
    • magasszintű MS Office (Word, Excel) ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány
    • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
    • jogi szakvizsga
    • bankjogi és polgári peres eljárások terén szerzett gyakorlat

  • Előnyt jelent:

    • ECDL vizsga

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
    • teljesítményorientált premizálás
    • hosszútávú munkalehetőség
    • munkavégzés céljából hivatali gépjármű használat biztosítása
    • munkavégzéshez szükséges infrastruktúra (laptop, mobiltelefon, asszisztencia) teljeskörű biztosítása
    • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban történő munkavégzés
    • közvetlen munkahelyi légkör
    • barátságos, modern irodai munkakörnyezet
    • csapatépítő programok

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-08-27

További információk

  • Megjegyzés:

    Kérjük motivációs levél megküldését, bérigény megjelölésével.