Pozíció:ügyvédjelölt

    A Kölcsey-Rieden & Társai Ügyvédi Iroda elsősorban nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda, mely társasági jog, ingatlanjog, munkajog, élelmiszerjog és adatvédelem területen nyújt jogi szolgáltatást ügyfelei számára.

    A Kölcsey-Rieden & Társai Ügyvédi Iroda most ügyvédjelölt kollégát vár dinamikus csapatába azonnali kezdéssel, hosszú távra.

  • Feladatok:

    • ügyvédjelölti feladatok ellátása német és magyar nyelven
    • ügyvédek munkájának segítése
    • szerződések, megállapodások, beadványok előkészítése, véleményezése
    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
    • MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete

  • Elvárások:

    • legalább 1 éves ügyvédjelölti tapasztalat
    • német nyelv ismerete
    • polgári jogi, cégjogi érdeklődés
    • rugalmas, nyitott személyiség
    • elhivatottság, motiváltság
    • megbízhatóság, diszkréció
    • angol nyelvismeret előnyt jelent

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködési lehetőség
    • érdemi munka és nagyfokú önállóság szakmai támogatással
    • kihívásokban gazdag és színvonalas, határon átnyúló ügyek
    • folyamatos fejlődési lehetőség
    • professzionális munkakörülmények és irodai háttér

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás (8 óra)

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Magyar és német nyelvű önéletrajzzal.

  • Határidő

    2019-09-04