Pozíció:jogi asszisztens

    Nemzetközi ügyfélkörrel és szakmai hálózattal rendelkező ügyvédi iroda keres német és/vagy angol nyelvtudással rendelkező asszisztenst dinamikus irodájának bővítésére.

    Kik vagyunk?
    A Kölcsey-Rieden & Társai Ügyvédi Iroda – a legjelentősebb nemzetközi ügyvédi irodáknál szerzett szakmai tapasztalataira is építve - professzionális jogi szolgáltatásaival számos nemzetközi vállalat sikeres magyarországi tevékenységét támogatja, már több mint 10 éve. Sikerének titka: a professzionalizmus, az ügyfélközpontúság és az értékteremtés.

    Miért érdemes itt dolgozni?
    Dinamikus irodánkban valóban elhivatott szakemberek dolgoznak, akik számára egy megbízás nem csak egy ügy, hanem annál jóval több. Ezért a kollégák a szakmai feladatokat együtt tervezik, miközben a munkatársak érdemi munkájuk során nagyfokú önállóságot élveznek, amihez szakmai támogatást kapnak.

  • Feladatok:

    • általános adminisztratív feladatok
    • ügyvédek munkájának segítése
    • e-mailek, telefon kezelése
    • ügyfelek fogadása
    • kapcsolattartás ügyfelekkel (németül is)
    • könyvelési anyag előkészítése, számlázás
    • postai ügyintézés

  • Elvárások:

    • aktív német és/vagy angol nyelvtudás
    • számítógép felhasználói ismeretek, MS Office magas szintű ismerete
    • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • kulturált megjelenés

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat és/vagy jogi asszisztensi végzettség

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködési lehetőséget
    • folyamatos fejlődési lehetőséget
    • professzionális munkakörülményeket és irodai hátteret

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, V. kerület

  • Munkaidő:

    Főállás (napi 8 óra)

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Amennyiben úgy gondolod, szívesen lennél az irodánk tagja, vagy találkoznál velünk egy személyes beszélgetésre, küldd el fényképes önéletrajzodat!

  • Határidő

    2019-08-21