Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal, lakó és kereskedelmi ingatlanfejlesztésekkel, továbbá pénzügyi vállalkozásokkal, követeléskezeléssel foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelölt és/vagy kezdő ügyvéd kollégát keres, akinek feladata az érintett szakterületeken felmerülő jogászi ügyvédi feladatok ellátása és az ügyvéd kollégák támogatása.

  • Feladatok:

    • ingatlan-nyilvántartási és cégeljárási ügyek vitele
    • jogi vélemények készítése, jogszabálykutatás
    • okirat szerkesztési, véleményezési feladatok
    • elektronikus ügyintézési felületek (FMH, VIEKR, cégeljárás, e-per) használata
    • peres és nemperes eljárásokban való közreműködés
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal,

  • Elvárások:

    • magabiztos Word használat
    • precíz, pontos munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • terhelhetőség, rugalmasság

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában hasonló területen szerzett tapasztalat
    • az angol nyelv tárgyalóképes ismerete

  • Amit kínálunk:

    • Önálló munkavégzés, fejlődési lehetőség
    • Kiváló munkakörülmények

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kovács Róbert Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Kovács Róbert

  • Cím:

    Margit körút 43-45. VI.3.

  • Telefon:

    +36302133283

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail, fényképes önéletrajz

  • Határidő

    2019-09-06