Pozíció:ügyvédjelölt

    A Kállay és Társa Ügyvédi Iroda ügyvédjelölt kollegát keres. Az Iroda elsősorban gazdasági és polgári joggal foglalkozik.

  • Feladatok:

    • angol és/vagy német nyelv napi szintű használata;
    • tényleges és széleskörű jogi feladatok végzése

  • Elvárások:

    • Angol nyelvtudás

  • Előnyt jelent:

    • Német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • folyamatos szakmai fejlődés egy széles körű nemzetközi ügyvédi praxis keretein belül, folyamatos tényleges együttműködés ügyvédekkel;
    • csapatmunka, ténylegesen jó hangulat
    • korrekt, kiszámítható munkaidő
    • versenyképes fizetés
    • hosszú távú szakmai előmenetel az iroda keretén belül, önálló praxisépítési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kállay és Társa Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1124 Bp., Dobsinai utca 19.

  • Telefon:

    06 1 395-6033

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Emailben küldött önéletrajz útján

  • Határidő

    2019-08-23

További információk

  • Megjegyzés:

    Önéletrajzokat kérjük e-mailben eljuttatni a titkarsag@kallay-iroda.hu címre, Dr. Adámi Csaba ügyvéd részére.