Pozíció:Közjegyzőjelölt vagy gyakornok

    Salgótarjáni közjegyzői iroda frissen végzett jogászt keres közjegyzőjelölti munkakörbe vagy levelező tagozaton jelenleg is jogi tanulmányokat folytató joghallgatót keres gyakornok munkakörbe.

  • Feladatok:

    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • közjegyzői ügyek előkészítése

  • Elvárások:

    • precizitás
    • alkalmazkodási képesség
    • terhelhetőség

  • Amit kínálunk:

    • tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Salgótarján

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Keményfyné dr. Török Marianna Magdolna Közjegyzői Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Keményfyné dr. Török Marianna Magdolna

  • Cím:

    3100 Salgótarján Rákóczi út 4. mfsz. 1.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    kizárólag e-mailben fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölése mellett

  • Határidő

    2019-08-29