Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal foglalkozó Budapest V. kerületi ügyvédi iroda ingatlanjogi érdeklődésű ügyvédjelöltet keres azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • közreműködés elsősorban ingatlanokkal kapcsolatos jogi ügyek vitelében
    • szerződések, beadványok előkészítése, véleményezése
    • ügyvédek munkájának támogatása
    • ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • középszintű angol nyelvismeret

  • Előnyt jelent:

    • jogi angol nyelv ismerete
    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat (gyakornokként, jelöltként)

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködés lehetősége
    • érdemi jogi tevékenység végzése, változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
    • önálló munkavégzés
    • barátságos, vidám munkahelyi légkör, igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajzzal e-mail útján

  • Határidő

    2019-10-04