Pozíció:ügyvéd

    Nemzetközi ügyfélkörrel és szakmai hálózattal rendelkező ügyvédi iroda keres németül tárgyalóképes ügyvéd munkatársat, dinamikus irodájának bővítésére.

    Kik vagyunk?
    A Kölcsey-Rieden & Társai Ügyvédi Iroda – a legjelentősebb nemzetközi ügyvédi irodáknál szerzett szakmai tapasztalataira is építve - professzionális jogi szolgáltatásaival számos nemzetközi vállalat sikeres magyarországi tevékenységét támogatja, már több mint 13 éve. Sikerének titka: a professzionalizmus, az ügyfélközpontúság és az értékteremtés.

    Miért érdemes itt dolgozni?
    Dinamikus irodánkban valóban elhivatott szakemberek dolgoznak, akik számára egy megbízás nem csak egy ügy, hanem annál jóval több. Ezért a kollégák a szakmai feladatokat együtt tervezik, a stratégiai döntéseket pedig közösen hozzák meg. Miközben a munkatársak érdemi munkájuk során nagyfokú önállóságot élveznek, amihez szakmai támogatást kapnak.

  • Feladatok:

    • ügyvédi feladatok ellátása német és magyar nyelven
    • szerződések, megállapodások, beadványok előkészítése, véleményezése
    • kapcsolattartás a társaság megbízóinak képviselőjével, ügyfelekkel, hatóságokkal
    • együttműködés az iroda munkatársaival

  • Elvárások:

    Szakmai elvárásaink:

    • német nyelv magas szintű szakmai ismeret
    • polgári jogi, cégjogi területen szerzett ügyvédi tapasztalat
    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
    • MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete
    • angol nyelvismeret előnyt jelent
    Személyes elvárásaink:
    • rugalmas, nyitott személyiség
    • elhivatottság, motiváltság
    • megbízhatóság, diszkréció

  • Amit kínálunk:

    Mit nyújtunk a professzionális munkavégzéshez?

    • hosszú távú együttműködési lehetőséget
    • kihívásokban gazdag és színvonalas, határon átnyúló ügyeket
    • folyamatos fejlődési lehetőséget
    • professzionális munkakörülményeket és irodai hátteret
    • együttműködés lehetőségeket nemzetközi ügyvédi irodákkal és hálózatokkal

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Amennyiben úgy gondolod, szívesen lennél az irodánk tagja, vagy találkoznál velünk egy személyes beszélgetésre, küldd el fényképes önéletrajzodat!

  • Határidő

    2019-09-24