Pozíció:végrehajtó-helyettes

    Dinamikusan fejlődő végrehajtói iroda végrehajtó-helyettesi pozícióba keres munkatársat azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • végrehajtói intézkedések foganatosítása
    • adminisztrátor kollégák szakmai felügyelete
    • bírósággal, egyéb hatóságokkal való kapcsolattartás
    • opcionálisan helyszíni eljárások foganatosítása

  • Elvárások:

    • végrehajtói irodában szerzett releváns tapasztalat (akár végrehajtó-jelölti is)
    • önálló munkavégzésre való képesség
    • a végrehajtók által alkalmazott ügyviteli program (EVÜR) magas szintű ismerete
    • végrehajtói szakvizsga
    • jogász végzettség (amennyiben nem végrehajtó-helyettesi pozíciót tölt be jelenleg a pályázó)

  • Előnyt jelent:

    • jogi szakvizsga
    • releváns egyéb képzettség ( teljesség igénye nélkül: végrehajtási jogi szakjogász-, ingatlanforgalmi szakjogász- , igazságügyi közvetítői, illetve mediátori végzettség, stb.)

  • Amit kínálunk:

    • támogató munkakörnyezet
    • szakmai fejlődést biztosító szakmai felügyelet
    • versenyképes bérezés

  • Munkavégzés
    helye:

    Szikszó és Encs

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Polgár és Tichy-Rács Végrehajtói Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Polgár Attila Géza

  • Cím:

    3800 Szikszó, Pázmány Péter tér 14. fsz. 6.

  • Telefon:

    +36306287317

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    emailben, írásban,személyesen

  • Határidő

    2019-09-25