Pozíció:Ügyvéd/ügyvédjelölt/közbeszerzési referens

    Budapest XIII. kerületi székhelyű, főként a gazdaság jogi és a klasszikus polgári jog legtöbb szakterületére kiterjedő kompetenciával rendelkező, jelenleg 10 fős ügyvédi iroda hosszú távra
    közbeszerzési referens
    valamint
    az ellátandó feladatok legalább egy részében közbeszerzési jártassággal rendelkező ügyvéd és ügyvédjelölt
    munkatársakat keres.

  • Feladatok:

    • Vállalat / vállalatcsoport kis- és nagyértékű beruházások és a közbeszerzési értékhatár alatti és feletti szerződések és egyéb projektek pályázatával kapcsolatos teendők irányítása, koordinálása és lebonyolítása a pályázat létrejöttének támogatásától a szerződés megkötéséig.
    • EKR és EMIR rendszerek mindennapi, magabiztos használata;
    • EKR teendők (dokumentációs, nyilvántartási, közzétételi feladatok) ellátása;
    • Közbeszerzési törvény ismerete és változásainak követése.
    • Pénzügyi és műszaki alkalmassági feltételek vizsgálata.
    • Információk gyűjtése a pályázati projektekről.
    • Szükséges biztosítékok ügyintézése.
    • Közbeszerzési Értesítő és TED nyomkövetése és a releváns projektek ismertetése.
    • A meghatározott projekt alkalmassági feltételeinek és szerződéses követelményeinek megismerése, a közbeszerzési ajánlat elkészítéséhez szükséges információk összegyűjtése, dokumentáció, nyilatkozatok és az ajánlatok elkészítése, iktatása és leadása/feltöltése az elektronikus rendszerbe.
    • Az ajánlatokban résztvevő cégek vizsgálata, alkalmasságának feltárása, kizáró okok fenn nem állásának ellenőrzése a jogi szakterülettel együtt.
    • Biztosítások ügyintézése.

  • Elvárások:

    • Felsőfokú iskolai és közbeszerzési referens végzettség (OKJ),
    • A munkakör ellátásához szükséges jogszabályok naprakész ismerete
    • Min. 2 év közbeszerzési referensi szakmai tapasztalat,
    • Magas felhasználói szintű MS Office programismeret
    • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
    • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
    • Jó szervező készség
    • Közbeszerzési területen szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat;
    • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék;
    • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
    • Lényeglátó, rendszerező szemlélet;
    • Jó kommunikációs és fogalmazási készség

  • Előnyt jelent:

    • Közbeszerzési szakjogász végzettség,
    • Pályázó szerepel a felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadók névjegyzékében (FAKSZ);
    • Építőipari cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat.
    • Európai Uniós vagy egyéb támogatásból megvalósuló projekt keretében szerzett közbeszerzési gyakorlat;

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés;
    • Hosszú távú fejlődési lehetőség
    • Stabil, családbarát munkahely;
    • Elkötelezett, összetartó szakmailag felkészült támogató csapat;
    • Felelősségteljes szakmai karrier és szakmai képzéseken való részvételi lehetőség;

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest és Budapesttől 100 kilométeren belüli helyszín

  • Munkaidő:

    Teljes munkaidő - Határozatlan idejű munkaviszony

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    • Jelentkezését az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, a fizetési igény megjelölésével az iroda@redei-pal.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

  • Határidő

    2019-09-16

További információk

  • Megjegyzés:

    • A munkakör azonnal betölthető.
    • Nem igényel nyelvtudást