Pozíció:ügyvédjelölt és kezdő alkalmazott ügyvéd

    Elsősorban ingatlanjoggal, energiajoggal, társasági jogi, gazdasági, valamint gazdasági büntetőjogi ügycsoporttal foglalkozó, magánszemélyek és társaságok képviseletét is ellátó ügyvédi irodába keresünk ügyvédjelöltet, az alábbi feltételekkel.

  • Feladatok:

    • bírósági, cégbírósági, földhivatali, hatósági, közjegyzői, stb. beadványok előkészítése, (elektronikus) benyújtása
    • okiratok szerkesztése
    • jogi állásfoglalások készítése
    • peres és nem peres eljárások során jogi képviselet ellátása
    • rendszeres kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

  • Elvárások:

    • minimum 1 éves, ügyvédi irodában szerzett releváns szakmai munkatapasztalat
    • igényes és precíz, önálló munkavégzés
    • a szakmai tevékenységhez szükséges mértékű informatikai ismeretek
    • jó kommunikációs készség

  • Előnyt jelent:

    • az elektronikus cégeljárási, ÁNYK, E-PAPÍR, MOKK, cégkapu használatának ismerete
    • 1 évet meghaladó releváns munkatapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • érdemi, önálló munkavégzés
    • folyamatos fejlődési lehetőség
    • kellemes munkahelyi környezet
    • hosszú távú foglalkoztatási lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest III. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kicsi Zselyke Borbála Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Kicsi Zselyke Borbála

  • Telefon:

    +36204667378

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Várjuk a fényképes önéletrajzokat a fent megadott email címre.

  • Határidő

    2019-09-27