Pozíció:közjegyzőhelyettes és közjegyzőjelölt

    Közjegyzői irodánk Budaörs központtal ötödik éve látja el a közjegyzői ügyek intézését valamennyi ügykörre kiterjedően az ügyfelek megelégedésére. Jól összeszokott, ugyanakkor az újonnan érkező munkatársak irányában nyitott csapatunk kiváló tanulási és kibontakozási lehetőséget biztosít a jövőben közjegyzői állásra pályázni kívánó jogász kollégák részére.

    Közjegyzői irodánk jó kommunikációs képességű, precíz, magasfokú szakmai igényességgel rendelkező, elkötelezett és motivált szakvizsgázott jogászt keres közjegyzőhelyettesi és friss diplomás jogászt keres közjegyzőjelölti munkakörbe.

  • Feladatok:

    • közjegyzőhelyettesnek:
    • közjegyzői ügyek intézése valamennyi ügykörre (okiratok, nemperes eljárások, hitelesítések) kiterjedően
    • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, felvilágosítás nyújtása

    • közjegyzőjelöltnek:
    • közjegyzői ügyek előkészítése valamennyi ügykörre (nemperes eljárások, okiratok, hitelesítések) kiterjedően

  • Elvárások:

    • jogi diploma megléte
    • magasfokú szakmai igényesség
    • elhivatottság
    • jó kommunikációs készség
    • magabiztos fellépés
    • precizitás és alaposság a munkavégzés során
    • megoldás-orientáltság
    • terhelhetőség
    • hatékonyság
    • MS Office rutinos használata
    • csapatközpontúság
    • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
    • közjegyzőhelyettesnek jogi szakvizsga megléte

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás
    • szakvizsga utáni néhány év szakmai tapasztalat, saját gépjármű
    • friss diploma

  • Amit kínálunk:

    • jó hangulatú, motivált csapat
    • tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
    • korrekt elvárások
    • stabil munkahely
    • modern irodai környezet
    • versenyképes fizetés
    • irodai notebook
    • közjegyzőhelyettesnek irodai mobiltelefon

  • Munkavégzés
    helye:

    Budaörs

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Szécsényi-Nagy Kristóf Közjegyzői Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Szécsényi-Nagy Kristóf

  • Cím:

    2040 Budaörs, Építők útja 2-4.

  • Telefon:

    +3623799140

  • Fax:

    +3623799149

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    kizárólag e-mailben az allas@sznkki.hu címre beküldött fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-09-28