Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal foglalkozó, Veszprémben működő ügyvédi irodánkba keresünk hosszú távra ügyvédjelölt kollégát mielőbbi munkakezdéssel. Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik jövőjüket az ügyvédi pályán képzelik el és változatos szakmai feladatokat, ugyanakkor valódi szakmai támogatást, mentorálást kínáló ügyvédi irodában kívánnak elhelyezkedni barátságos munkakörnyezetben.

  • Feladatok:

    • szerződések, beadványok, jogi állásfoglalások készítése magyar nyelven
    • peres-, peren kívüli jogi képviselet
    • kapcsolattartás ügyfelekkel
    • a munkavégzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • megbízhatóság, szakmai elhivatottság
    • jó megjelenés és kommunikációs készség mind írásban mind szóban
    • precíz és igényes, pontos munkavégzés
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • azonnali munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség, szakvizsga után további együttműködés, önállóvá válás támogatása
    • kivételes szakmai tapasztalatszerzés a polgári jog számos területén
    • saját ügyfélkör építésének lehetősége
    • saját szoba
    • modern, elegáns irodai infrastruktúra
    • türelmes, támogató munkahelyi légkör valódi mentorálással
    • barátságos, fiatal, segítőkész kollégák
    • szakvizsgára való felkészülés támogatása
    • emberi munkateher,a munka-magánélet egyensúlya

  • Munkavégzés
    helye:

    Veszprém

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, adatkezelési nyilatkozattal, fizetési igény megjelölésével.

  • Határidő

    2019-09-19