Pozíció:ügyvédjelölt

    A Hajdu Ügyvédi Iroda ügyvédjelölt kollegát keres. Az Iroda elsősorban gazdasági és polgári joggal foglalkozik.

  • Feladatok:

    • peres képviselet ellátása
    • hatóságok előtti, peren kívüli képviselet
    • cégalapítás, cégmódosítás, formanyomtatványok kitöltése, -elektronikus eljárások dokumentumainak kezelése
    • okiratszerkesztés, szerződésvéleményezés, beadványok készítése
    • jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások készítése, jogi --tanácsadás
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • megbízható polgári anyagi jogi és eljárásjogi ismeretek
    • önálló munkavégzés
    • ügyvédektől elvárható szintű precizitás, felelősségtudat
    • elkötelezettség és érdeklődés a hivatás iránt
    • kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • jogászok által tipikusan használt elektronikus rendszerek -ismerete (ÁNYK, MOKK, egyéb felület)
    • pályakezdők, 1 év munkatapasztalattal rendelkezők

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködési lehetőség
    • érdemi munka és nagyfokú önállóság szakmai támogatással
    • kihívásokban gazdag és színvonalas, határon átnyúló ügyek
    • folyamatos fejlődési lehetőség
    • professzionális munkakörülmények és irodai háttér

  • Munkavégzés
    helye:

    1053 Budapest,

  • Munkaidő:

    Teljes

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Hajdu Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    zoltan.hajdu@jogilag.hu

  • Cím:

    1053 Budapest, Vámház krt. 8. I. em. 3.

  • Telefon:

    061 783 83 64

  • Fax:

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-09-21