Pozíció:ügyvédjelölt

    Belvárosi ügyvédi iroda keresi leendő ügyvédjelölt és/vagy alkalmazott ügyvéd Kollégáját elsősorban büntetőjogi- és adójogi területre.

  • Feladatok:

    • tárgyalásokon való részvétel
    • hatóságok előtti képviselet ellátása
    • szerződések és egyéb okiratok előkészítése
    • beadványok előkészítése
    • jogszabály kutatás, jogi vélemények készítése
    • ügyfelekkel, bíróságokkal és más hatóságokkal történő kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • megbízhatóság, határozott fellépés
    • elhivatottság az ügyvédi hivatás iránt
    • önálló munkavégzés
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség

  • Előnyt jelent:

    • ÁNYK, e-papír elektronikus felületek ismerete
    • Takarnet, JÜB rendszer
    • "B" kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • érdemi jogi munka, széles körű szakmai tapasztalatszerzés
    • hosszú távú fejlődési lehetőség
    • kellemes munkahelyi környezet
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    BUDAPEST

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven, nettó bérigény megjelölésével várjuk.

  • Határidő

    2019-09-19