Pozíció:gyakornok

    Főként polgári, társasági és ingatlanjoggal foglalkozó ügyvédi iroda gyakornokot keres.

  • Feladatok:

    • levelek, beadványok írása
    • bírósági ügyintézés
    • iratkezelés, irattározás, dokumentálás
    • bejövő, kimenő posta kezelése, iktatása
    • táblázatok, kimutatások készítése
    • iroda munkájának szervezése, napi feladatok összehangolása, teljes körű adminisztratív támogatása
    • egyéb klasszikus gyakornoki feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • releváns munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
    • jó kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
    • gépírás
    • önálló munkavégzés
    • megbízhatóság
    • határozott fellépés
    • precizitás
    • terhelhetőség
    • flexibilitás

  • Előnyt jelent:

    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, E-per, E-szignó program ismerete
    • szakmai tapasztalat
    • negyed-, ötödéves tanulmányok
    • angol nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    Irodánkban a klasszikus ügyvédi tevékenység megismerésére van lehetőség a mindennapi munkavégzés lebonyolítása során való közreműködés közben, valamint a tárgyaláslátogatások során.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    rugalmas

  • Fizetés:

    csak tapasztalat

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Kádár Kata Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Komjáthy Bianka

  • Cím:

    1027 Budapest, Frankel Leó út 13. I. em. 3.

  • Telefon:

    0612694166

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben

  • Határidő

    2019-09-21