Pozíció:ügyvédjelölt

    Az ügyvédjelölt nem egy lecserélhető fogaskerék. Egyetértesz? Ha Benned is több van, Téged keresünk! Kis, független irodánk, szabályozott piacokon (elsősorban az ún. Life Sciences szektorban) működő, nagy presztízsű ügyfeleket szolgál ki.

  • Feladatok:

    • partner ügyvédek munkájának segítése
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
    • jogszabályok nyomon követése, jogi állásfoglalások készítése

  • Elvárások:

    Ami szükséges ahhoz, hogy Te is részese lehess a csapatunknak:

    • Megbízható és magas szintű angolnyelv-tudás
    • Meglévő, érdemi munkatapasztalat (nem feltétlenül az irodánk szakterületein)
    • Megalkuvás nélküli precizitásra törekvés
    • Önálló, megoldás-orientált gondolkodásmód
    • Igény és képesség a folyamatos fejlődésre, előrelépésre
    • A majdani kollégáid és az ügyfeleink iránti tisztelet, konstruktív együttműködésre való képesség

  • Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, kiszámítható és stabil irodai légkör
    • Tapasztalatszerzés komoly és egyedi igazgatási-hatósági vezetői és ügyvédi tapasztalattal rendelkező kollégák mentorálása mellett
    • Nem csak adminisztrálnod/fénymásolnod/hivatalba járnod kell, hanem a kezdetektől érdemi tagjává válhatsz a csapatnak
    • Munkaidőben kell keményem odatenni magad, és nem az a menő, ha bent éjszakázol vagy a hétvégén dolgozol.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben küldött önéletrajz útján

  • Határidő

    2019-09-26

További információk

  • Megjegyzés:

    Fontos! Nem ígérgetünk felelőtlenül, biztosan nem fogunk tudni mindenkit meghallgatni, így már előzetesen is válogatunk majd a jelentkezők közül. De azt ígérjük, hogy mindezt a lehető legobjektívebb módon tesszük majd, és igyekszünk hamar feldolgozni a jelentkezéseket.
    Viszont miután azt szeretnénk, ha mihamarabb megtalálnánk az új kollégánkat, ezért ha úgy alakul, a lehető leghamarabb egy személyes beszélgetés keretében biztosítunk kölcsönös bemutatkozási lehetőséget számodra, ahol a további konkrétumokról is beszélni tudunk majd...