Pozíció:ügyvédjelölt és gyakornok

    IP/IT ügyekkel és általános gazdaság, polgári joggal foglalkozó, Duna-parti irodaházban működő ügyvédi iroda ügyvédjelöltet és gyakornokot is keres.

  • Feladatok:

    • informatikai, adatvédelmi, szerzői jogi és iparjogvédelmi ügyek véleményezése, tranzakciókban részvétel
    • kereskedelmi-, ingatlan-, cégügyek lebonyolítása
    • közreműködés bírósági és hatósági eljárásokban
    • klasszikus ügyvédjelölti feladatok

  • Elvárások:

    • 1-2 év szakmai gyakorlat
    • professzionális angol nyelvtudás és munkatapasztalat
    • átlagon felüli számítógép-felhasználói ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • ingatlan-, cégügyek, fizetési meghagyások terén szerzett gyakorlat
    • informatikai jogi és/vagy szerzői jogi tapasztalat
    • informatikai ismeretek
    • német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • tapasztalatszerzési lehetőség, speciális jogterületen is
    • közvetlen irodai légkör
    • korrekt feltételek
    • tágas, modern, felszerelt iroda

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Jambrik Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Jambrik Gergely

  • Cím:

    1095 Budapest, Boráros tér 7. 3.lh. 6/13.

  • Telefon:

    0614280028

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    email-ben, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal

  • Határidő

    2019-09-27

  • Forrás:

További információk

  • Megjegyzés:

    Hasonló feltételekkel gyakornokot is keresünk.
    A fenti profession.hu link irodánk ott futó azonos hirdetése.