Pozíció:ügyvéd

    Az Ékes Ügyvédi Iroda egy a nemzetközi és a hazai ügyfeleknek egyaránt teljes körű jogi szolgáltatást kínáló független, magyar alapítású iroda.
    Irodánk Budapesten, a Rózsadomb alján a Mechwart liget felett található, általánosságban elmondható, hogy ügyfeleink részére, a magyar jogszabályok mélyreható ismeretére és az üzleti gondolkodású megközelítésre épülő komplex jogi szolgáltatást nyújtunk.

    Dinamikus, fiatalos csapatunkba várjuk magasan képzett, elkötelezett és motivált alkalmazott alkalmazott ügyvéd kolléganő, vagy kolléga jelentkezését.

  • Feladatok:

    • Nemzetközi és hazai ügyfeleknek jogi tanácsadás az üzleti jog minden területén (beleértve a társasági, kereskedelmi, ingatlan, munkajogi, pénzügyi és polgári jogi ügyeket) és jogi képviselet bíróságokon, hatóságokon és tárgyalásokon összetett jogi ügyekben
    • Okiratszerkesztés, szerződések előkészítése és átnézése, jogi dokumentumok, memorandum írása számos jogi területen,
    • ügyfelek jogi képviselete peres és nem peres eljárásokban
    • Teljes körű és önálló jogi kutatás komplex jogi ügyekben

  • Elvárások:

    • magyar jogi diploma,
    • tárgyalóképes és jogi okiratszerkesztéshez elvárt angol jogi szaknyelv ismerete,
    • kiemelkedő kommunikációs képességek,
    • magabiztos fellépés,
    • megbízhatóság, elkötelezettség
    • rugalmasság, önálló és proaktív munkavégzés,
    • felhasználói szintű számítógépes és jogtár kezelési ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • nemzetközi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
    • német nyelvtudás
    • külföldi, vagy nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, Bimbó út 4. III. em. 11.

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Ékes Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Ékes Edvárd irodavezető ügyvéd

  • Cím:

    1022 Budapest, Bimbó út 4. III. em. 11.

  • Telefon:

    3025868

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    fényképes magyar önéletrajz

  • Határidő

    2019-10-30